Klasa

Klasa VIIa

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Suminie

Wychowawca: Joanna Meler

Plan lekcji


Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:05 - 08:50 JĘZYK ANGIELSKI Katarzyna Sojka 102
09:00 - 09:45 Biologia Ilona Kołodziejczak 102
09:55 - 10:40 Chemia Ilona Kołodziejczak 102
10:55 - 11:40 Geografia Justyna Zielińska-Myszk 102
11:50 - 12:35 Język niemiecki Wiktoria Zuchniak 102
12:50 - 13:35 Zajęcia z wychowawcą Joanna Meler 102
13:45 - 14:30 Wychowanie do życia w rodzinie Krystyna Joniec 102
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:05 - 08:50 JĘZYK ANGIELSKI Katarzyna Sojka 102
09:00 - 09:45 Historia Grzegorz Pstrong 102
09:55 - 10:40 Muzyka Małgorzata Ziemba 102
10:55 - 11:40 Wychowanie fizyczne Krystyna Joniec 103
11:50 - 12:35 Język polski Joanna Meler 102
12:50 - 13:35 Matematyka Emilia Ciesielska 102
13:45 - 14:30 RELIGIA Krystyna Kowalska 102
14:40 - 16:10 Zajęcia wyrównawcze z matematyki Emilia Ciesielska 102
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:05 - 08:50 Geografia Justyna Zielińska-Myszk 102
09:00 - 09:45 Fizyka Radosław Kołakowski 102
09:55 - 10:40 Matematyka Emilia Ciesielska 102
10:55 - 11:40 Język polski Joanna Meler 102
11:50 - 12:35 Wychowanie fizyczne Krystyna Joniec 103
12:35 - 13:35 Chemia Ilona Kołodziejczak 102
13:45 - 14:30 Biologia Ilona Kołodziejczak 102
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:05 - 08:50 Język polski Joanna Meler 102
09:00 - 09:45 Język polski Joanna Meler 102
09:55 - 10:40 Matematyka Emilia Ciesielska 102
10:55 - 11:40 Język niemiecki Wiktoria Zuchniak 102
11:50 - 12:35 Historia Grzegorz Pstrong 102
12:50 - 13:35 Plastyka Wiktoria Zuchniak 102
13:45 - 14:30 Wychowanie fizyczne Krystyna Joniec 103
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:05 - 08:50 Informatyka Emilia Ciesielska 107
09:00 - 09:45 Fizyka Radosław Kołakowski 102
09:55 - 10:40 Język polski Joanna Meler 102
10:55 - 11:40 Matematyka Emilia Ciesielska 102
11:50 - 12:35 JĘZYK ANGIELSKI Katarzyna Sojka 102
12:50 - 13:35 Wychowanie fizyczne Krystyna Joniec 103
13:45 - 14:30 RELIGIA Krystyna Kowalska 102

Galeria