Klasa

Klasa VIb

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Suminie

Wychowawca: Radosław Kołakowski

Plan lekcji


Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:05 - 08:50 RELIGIA Krystyna Kowalska 202
09:00 - 09:45 Matematyka Radosław Kołakowski 202
09:55 - 10:40 Matematyka Radosław Kołakowski 202
10:55 - 11:40 Muzyka Małgorzata Ziemba 202
11:50 - 12:35 JĘZYK ANGIELSKI Michalina Hinca 202
12:50 - 13:35 Biologia Ilona Kołodziejczak 202
13:45 - 14:30 Zajęcia wyrównawcze z matematyki Radosław Kołakowski 202
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:05 - 08:50 Język polski Justyna Ossowska 202
09:00 - 09:45 Historia Grzegorz Pstrong 202
09:55 - 10:40 Matematyka Radosław Kołakowski 202
10:55 - 11:40 Wychowanie fizyczne Bożena Nowak 103
11:50 - 12:35 Zajęcia z wychowawcą Radosław Kołakowski 202
12:50 - 13:35 Zespół muzyczny Małgorzata Ziemba 107
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:05 - 08:50 Język polski Justyna Ossowska 202
09:00 - 09:45 RELIGIA Krystyna Kowalska 202
09:55 - 10:40 JĘZYK ANGIELSKI Michalina Hinca 202
10:55 - 11:40 Plastyka Wiktoria Zuchniak 202
11:50 - 12:35 Technika Wiktoria Zuchniak 107
12:50 - 13:35 Wychowanie fizyczne Bożena Nowak 103
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:05 - 08:50 JĘZYK ANGIELSKI Michalina Hinca 202
09:00 - 09:45 Historia Grzegorz Pstrong 202
09:55 - 10:40 Język polski Justyna Ossowska 202
10:55 - 11:40 Język polski Justyna Ossowska 202
11:50 - 12:35 Wychowanie fizyczne Bożena Nowak 103
12:50 - 13:35 Matematyka Radosław Kołakowski 202
13:45 - 14:30 Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Emilia Ronczkowska 204
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:05 - 08:50 Informatyka Małgorzata Ziemba 107
09:00 - 09:45 Zajęcia rozwijające kreatywność Radosław Kołakowski 202
09:55 - 10:40 Język polski Justyna Ossowska 202
10:55 - 11:40 Geografia Rafał Ciosk 202
11:50 - 12:35 Wychowanie fizyczne Bożena Nowak 103

Galeria