Klasa

Klasa VIIb

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Suminie

Wychowawca: Radosław Kołakowski

Plan lekcji


Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:05 - 08:50 Geografia Justyna Zielińska-Myszk 104
09:00 - 09:45 Wychowanie fizyczne Bożena Nowak 103
09:55 - 10:40 Język niemiecki Wiktoria Zuchniak 104
10:55 - 11:40 Chemia Ilona Kołodziejczak 104
11:50 - 12:35 Biologia Ilona Kołodziejczak 104
12:50 - 13:35 Historia Grzegorz Pstrong 104
13:45 - 14:30 Zajęcia z wychowawcą Radosław Kołakowski 202
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:05 - 08:50 Biologia Ilona Kołodziejczak 104
09:00 - 09:45 JĘZYK ANGIELSKI Michalina Hinca 104
09:55 - 10:40 Historia Grzegorz Pstrong 104
10:55 - 11:40 Matematyka Radosław Kołakowski 104
11:50 - 12:35 Język polski Justyna Ossowska 104
12:50 - 13:35 Wychowanie fizyczne Bożena Nowak 103
13:40 - 15:25 Zajęcia wyrównawcze z matematyki Radosław Kołakowski 104
13:45 - 14:30 Zajęcia rozwijające komunikowanie się Grzegorz Pstrong 104
14:40 - 16:10 Zajęcia wyrównawcze z matematyki Radosław Kołakowski 104
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:05 - 08:50 Matematyka Radosław Kołakowski 104
09:00 - 09:45 Język polski Justyna Ossowska 104
09:55 - 10:40 Język polski Justyna Ossowska 104
10:55 - 11:40 Fizyka Radosław Kołakowski 104
11:50 - 12:35 Chemia Ilona Kołodziejczak 104
12:50 - 13:35 JĘZYK ANGIELSKI Michalina Hinca 104
13:45 - 14:30 Muzyka Małgorzata Ziemba 104
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:05 - 08:50 Geografia Justyna Zielińska-Myszk 104
09:00 - 09:45 Wychowanie fizyczne Bożena Nowak 104
09:55 - 10:40 Język niemiecki Wiktoria Zuchniak 104
10:55 - 11:40 Język polski Justyna Ossowska 104
11:50 - 12:35 Matematyka Radosław Kołakowski 104
12:50 - 13:35 RELIGIA Krystyna Kowalska 104
12:50 - 13:35 Etyka Michalina Hinca 204
13:45 - 14:30 Plastyka Wiktoria Zuchniak 104
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:05 - 08:50 Wychowanie fizyczne Bożena Nowak 103
09:00 - 09:45 Informatyka Emilia Ciesielska 107
09:55 - 10:40 Język polski Justyna Ossowska 104
10:55 - 11:40 Matematyka Radosław Kołakowski 104
11:50 - 12:35 Fizyka Radosław Kołakowski 104
12:50 - 13:35 RELIGIA Krystyna Kowalska 104
12:50 - 13:35 Etyka Michalina Hinca 102
13:45 - 14:30 JĘZYK ANGIELSKI Michalina Hinca 104

Galeria