Klasa

Klasa VIIa

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Suminie

Wychowawca: Katarzyna Sojka

Plan lekcji


Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:05 - 08:50 Informatyka Emilia Ciesielska 107
09:00 - 09:45 Język niemiecki Wiktoria Zuchniak 102
09:55 - 10:40 Wychowanie fizyczne Krystyna Joniec 103
10:55 - 11:40 Chemia Ilona Kołodziejczak 102
11:50 - 12:35 Biologia Ilona Kołodziejczak 102
12:50 - 13:35 Matematyka Radosław Kołakowski 102
13:45 - 14:30 Geografia Rafał Ciosk 102
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:05 - 08:50 Matematyka Radosław Kołakowski 102
09:00 - 09:45 JĘZYK ANGIELSKI Katarzyna Sojka 102
09:55 - 10:40 Historia Grzegorz Pstrong 102
10:55 - 11:40 Język polski Justyna Ossowska 102
11:50 - 12:35 Język polski Justyna Ossowska 102
12:50 - 13:35 Wychowanie fizyczne Krystyna Joniec 103
13:45 - 14:30 RELIGIA Krystyna Kowalska 102
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:05 - 08:50 Wychowanie fizyczne Krystyna Joniec 103
09:00 - 09:45 Fizyka Radosław Kołakowski 102
09:55 - 10:40 Biologia Ilona Kołodziejczak 102
10:55 - 11:40 Chemia Ilona Kołodziejczak 102
11:50 - 12:35 Język polski Justyna Ossowska 102
12:50 - 13:35 Plastyka Wiktoria Zuchniak 102
13:45 - 14:30 Zajęcia rozwijające komunikowanie się Justyna Ossowska 102
14:40 - 15:25 Zajęcia rozwijające komunikowanie się Justyna Ossowska 102
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:05 - 08:50 Język niemiecki Wiktoria Zuchniak 102
09:00 - 09:45 Język polski Justyna Ossowska 102
09:55 - 10:40 Wychowanie fizyczne Krystyna Joniec 103
10:55 - 11:40 JĘZYK ANGIELSKI Katarzyna Sojka 102
11:50 - 12:35 Matematyka Radosław Kołakowski 102
12:45 - 13:35 Historia Grzegorz Pstrong 102
13:45 - 14:30 RELIGIA Krystyna Kowalska 102
14:40 - 15:25 Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Emilia Ronczkowska 102
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:05 - 08:50 Język polski Justyna Ossowska 102
09:00 - 09:45 JĘZYK ANGIELSKI Katarzyna Sojka 102
09:55 - 10:40 Matematyka Radosław Kołakowski 102
10:55 - 11:40 Muzyka Małgorzata Ziemba 102
11:50 - 12:35 Geografia Rafał Ciosk 102
12:50 - 13:35 Fizyka Radosław Kołakowski 102
13:45 - 14:30 Zajęcia z wychowawcą Katarzyna Sojka 102
14:35 - 15:20 Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego Katarzyna Sojka 102
14:35 - 15:20 Zajęcia rozwijające kreatywność Radosław Kołakowski 102
15:25 - 16:10 Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego Katarzyna Sojka 102
15:25 - 16:10 Zajęcia rozwijające kreatywność Radosław Kołakowski 102

Galeria