Klasa

Klasa VIIIa

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Suminie

Wychowawca: Katarzyna Sojka

Plan lekcji


Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:05 - 08:50 Chemia Ilona Kołodziejczak 204
09:00 - 09:45 JĘZYK ANGIELSKI Katarzyna Sojka 204
09:55 - 10:40 Wiedza o społeczeństwie Grzegorz Pstrong 204
10:55 - 11:40 Historia Grzegorz Pstrong 204
11:50 - 12:35 Wychowanie fizyczne Krystyna Joniec 103
12:50 - 13:35 Matematyka Radosław Kołakowski 204
13:45 - 14:30 Język niemiecki Wiktoria Zuchniak 204
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:05 - 08:50 RELIGIA Krystyna Kowalska 204
09:00 - 09:45 JĘZYK ANGIELSKI Katarzyna Sojka 204
09:55 - 10:40 Język polski Justyna Ossowska 204
10:55 - 11:40 Język polski Justyna Ossowska 204
11:50 - 12:35 Matematyka Radosław Kołakowski 204
12:50 - 13:35 Zajęcia z wychowawcą Katarzyna Sojka 204
13:45 - 14:30 Wychowanie do życia w rodzinie Krystyna Joniec 204
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:05 - 08:50 Język niemiecki Wiktoria Zuchniak 204
09:00 - 09:45 Informatyka Emilia Ciesielska 107
09:55 - 10:40 Chemia Ilona Kołodziejczak 204
10:55 - 11:40 Biologia Ilona Kołodziejczak 204
11:50 - 12:35 Język polski Justyna Ossowska 204
12:50 - 13:35 Wychowanie fizyczne Krystyna Joniec 103
13:45 - 14:30 Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego Justyna Ossowska 204
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:05 - 08:50 Historia Grzegorz Pstrong 204
09:00 - 09:45 Geografia Justyna Zielińska-Myszk 204
09:55 - 10:40 Fizyka Radosław Kołakowski 204
10:55 - 11:40 Matematyka Radosław Kołakowski 204
11:50 - 12:35 Język polski Justyna Ossowska 204
12:45 - 13:35 Wychowanie fizyczne Krystyna Joniec 103
13:45 - 14:30 Wiedza o społeczeństwie Grzegorz Pstrong 204
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:05 - 08:50 Język polski Justyna Ossowska 204
09:00 - 09:45 JĘZYK ANGIELSKI Katarzyna Sojka 204
09:55 - 10:40 Matematyka Radosław Kołakowski 204
10:55 - 11:40 RELIGIA Krystyna Kowalska 204
11:50 - 12:35 Wychowanie fizyczne Krystyna Joniec 103
12:50 - 13:35 Edukacja dla bezpieczeństwa Bożena Nowak 204
13:45 - 14:30 Fizyka Radosław Kołakowski 204
14:40 - 16:10 Zajęcia wyrównawcze z matematyki Radosław Kołakowski 204

Galeria