Klasa

Klasa VIIb

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Suminie

Wychowawca: Bożena Nowak

Plan lekcji


Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:05 - 08:50 Język niemiecki Wiktoria Zuchniak 104
09:00 - 09:45 Chemia Ilona Kołodziejczak 104
09:55 - 10:40 Biologia Ilona Kołodziejczak 104
10:55 - 11:40 Matematyka Radosław Kołakowski 104
11:50 - 12:35 Historia Grzegorz Pstrong 104
12:50 - 13:35 Geografia Rafał Ciosk 104
13:45 - 14:30 Wychowanie fizyczne Bożena Nowak 103
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:05 - 08:50 Język polski Joanna Meler 104
09:00 - 09:45 Wychowanie fizyczne Bożena Nowak 103
09:55 - 10:40 JĘZYK ANGIELSKI Michalina Hinca 104
10:55 - 11:40 Matematyka Radosław Kołakowski 104
11:50 - 12:35 Zajęcia z wychowawcą Bożena Nowak 104
12:50 - 13:35 Informatyka Emilia Ciesielska 107
13:45 - 14:30 Zajęcia rozwijające komunikowanie się Justyna Ossowska 106
14:40 - 15:25 Zajęcia rozwijające komunikowanie się Justyna Ossowska 106
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:05 - 08:50 RELIGIA Krystyna Kowalska 104
09:00 - 09:45 JĘZYK ANGIELSKI Michalina Hinca 104
09:55 - 10:40 Matematyka Radosław Kołakowski 104
10:55 - 11:40 Fizyka Radosław Kołakowski 104
11:50 - 12:35 Język polski Joanna Meler 104
12:50 - 13:35 Chemia Ilona Kołodziejczak 104
13:45 - 14:30 Biologia Ilona Kołodziejczak 104
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:05 - 08:50 Muzyka Małgorzata Ziemba 104
09:00 - 09:45 Język niemiecki Wiktoria Zuchniak 104
09:55 - 10:40 Historia Grzegorz Pstrong 104
10:55 - 11:40 Język polski Joanna Meler 104
11:50 - 12:35 Język polski Joanna Meler 104
12:50 - 13:35 Wychowanie fizyczne Bożena Nowak 103
13:40 - 14:30 Plastyka Wiktoria Zuchniak 104
14:40 - 15:25 Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Emilia Ronczkowska 102
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:05 - 08:50 Matematyka Radosław Kołakowski 104
09:00 - 09:45 JĘZYK ANGIELSKI Michalina Hinca 104
09:55 - 10:40 Język polski Joanna Meler 104
10:55 - 11:40 Fizyka Radosław Kołakowski 104
11:50 - 12:35 RELIGIA Krystyna Kowalska 104
12:50 - 13:35 Wychowanie fizyczne Bożena Nowak 103
13:45 - 14:30 Geografia Rafał Ciosk 104

Galeria