Klasa

Klasa VIII

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Suminie

Wychowawca: Emilia Ciesielska

Plan lekcji


Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:05 - 08:50 Chemia Ilona Kołodziejczak 106
09:00 - 09:45 Matematyka Emilia Ciesielska 106
09:55 - 10:40 Język niemiecki Wiktoria Zuchniak 106
10:55 - 11:40 Wiedza o społeczeństwie Grzegorz Pstrong 106
11:50 - 12:35 Fizyka Radosław Kołakowski 106
12:50 - 13:35 Wychowanie fizyczne Bożena Nowak 103
13:45 - 14:30 Biologia Ilona Kołodziejczak 106
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:05 - 08:50 Wychowanie fizyczne Bożena Nowak 103
09:00 - 09:45 Matematyka Emilia Ciesielska 106
09:55 - 10:40 Język polski Justyna Ossowska 106
10:55 - 11:40 Wiedza o społeczeństwie Grzegorz Pstrong 106
11:50 - 12:35 Historia Grzegorz Pstrong 106
12:50 - 13:35 RELIGIA Krystyna Kowalska 106
13:45 - 14:30 Edukacja dla bezpieczeństwa Bożena Nowak 104
14:35 - 15:20 Wychowanie do życia w rodzinie Krystyna Joniec 104
15:25 - 16:10 Wychowanie do życia w rodzinie Krystyna Joniec 104
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:05 - 08:50 JĘZYK ANGIELSKI Michalina Hinca 106
09:00 - 09:45 Język polski Justyna Ossowska 106
09:55 - 10:40 Język polski Justyna Ossowska 106
10:55 - 11:40 Matematyka Emilia Ciesielska 106
11:50 - 12:35 Chemia Ilona Kołodziejczak 106
12:50 - 13:35 Informatyka Emilia Ciesielska 107
13:45 - 14:30 Wychowanie fizyczne Bożena Nowak 103
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:05 - 08:50 Język polski Justyna Ossowska 106
09:00 - 09:45 JĘZYK ANGIELSKI Michalina Hinca 106
09:55 - 10:40 Język niemiecki Wiktoria Zuchniak 106
10:55 - 11:40 Wychowanie fizyczne Bożena Nowak 106
11:50 - 12:35 Zajęcia rozwijające komunikowanie się Justyna Ossowska 106
12:50 - 13:35 RELIGIA Krystyna Kowalska 106
13:45 - 14:30 Historia Grzegorz Pstrong 106
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:05 - 08:50 Matematyka Emilia Ciesielska 106
09:00 - 09:45 Język polski Justyna Ossowska 106
09:55 - 10:40 JĘZYK ANGIELSKI Michalina Hinca 106
10:55 - 11:40 Zajęcia z wychowawcą Emilia Ciesielska 106
11:50 - 12:35 Fizyka Radosław Kołakowski 106
12:50 - 13:35 Geografia Rafał Ciosk 106
13:45 - 14:30 Zajęcia rozwijające kreatywność Emilia Ciesielska 106