Klasa

Klasa V

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Suminie

Wychowawca: Michalina Hinca

Plan lekcji


Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:05 - 08:50 Język polski Joanna Meler 206
09:00 - 09:45 Język polski Joanna Meler 206
09:55 - 10:40 Matematyka Emilia Ciesielska 206
10:55 - 11:40 Geografia Rafał Ciosk 206
11:50 - 12:35 Wychowanie fizyczne Bożena Nowak 103
12:50 - 13:35 Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Sabina Stawarz 203
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:05 - 08:50 Historia Grzegorz Pstrong 206
09:00 - 09:45 JĘZYK ANGIELSKI Michalina Hinca 206
09:55 - 10:40 Wychowanie fizyczne Bożena Nowak 103
10:55 - 11:40 Język polski Joanna Meler 206
11:50 - 12:35 Matematyka Emilia Ciesielska 206
12:50 - 13:35 Zespół muzyczny Małgorzata Ziemba 107
13:45 - 14:30 Zajęcia wyrównawcze z matematyki Emilia Ciesielska 206
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:05 - 08:50 Biologia Ilona Kołodziejczak 206
09:00 - 09:45 Plastyka Wiktoria Zuchniak 206
09:55 - 10:40 RELIGIA Krystyna Kowalska 206
10:55 - 11:40 JĘZYK ANGIELSKI Michalina Hinca 206
11:50 - 12:35 Wychowanie fizyczne Bożena Nowak 103
12:50 - 13:35 Muzyka Małgorzata Ziemba 206
13:45 - 14:30 Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego Michalina Hinca 206
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:05 - 08:50 Historia Grzegorz Pstrong 206
09:00 - 09:45 Matematyka Emilia Ciesielska 206
09:55 - 10:40 Język polski Joanna Meler 206
10:55 - 11:40 Technika Wiktoria Zuchniak 107
11:50 - 12:35 Informatyka Małgorzata Ziemba 107
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:05 - 08:50 JĘZYK ANGIELSKI Michalina Hinca 206
09:00 - 09:45 Język polski Joanna Meler 206
09:55 - 10:40 Matematyka Emilia Ciesielska 206
10:55 - 11:40 Wychowanie fizyczne Bożena Nowak 103
11:50 - 12:35 Zajęcia z wychowawcą Michalina Hinca 206
12:50 - 13:35 RELIGIA Krystyna Kowalska 206
13:45 - 14:30 Wychowanie do życia w rodzinie Krystyna Joniec 206