Klasa

Klasa VI

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Suminie

Wychowawca: Michalina Hinca

Plan lekcji


Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
09:00 - 09:45 JĘZYK ANGIELSKI Michalina Hinca 106
09:55 - 10:40 Matematyka Emilia Ciesielska 106
10:55 - 11:40 Wychowanie fizyczne Bożena Nowak 103
11:50 - 12:35 Historia Grzegorz Pstrong 106
12:50 - 13:35 Plastyka Wiktoria Zuchniak 106
13:45 - 14:30 Biologia Ilona Kołodziejczak 106
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:05 - 08:50 Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego Michalina Hinca 106
09:00 - 09:45 Geografia Justyna Zielińska-Myszk 106
09:55 - 10:40 RELIGIA Krystyna Kowalska 106
10:55 - 11:40 Matematyka Emilia Ciesielska 106
11:50 - 12:35 Wychowanie fizyczne Bożena Nowak 103
12:50 - 13:35 Język polski Joanna Meler 106
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:05 - 08:50 Zajęcia wyrównawcze z matematyki Emilia Ciesielska 106
09:00 - 09:45 Technika Wiktoria Zuchniak 106
09:55 - 10:40 Muzyka Małgorzata Ziemba 106
10:55 - 11:40 JĘZYK ANGIELSKI Michalina Hinca 106
11:50 - 12:35 Język polski Joanna Meler 106
12:50 - 13:35 Matematyka Emilia Ciesielska 106
13:45 - 14:30 Wychowanie do życia w rodzinie Krystyna Joniec 106
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
09:00 - 09:45 Matematyka Emilia Ciesielska 106
09:55 - 10:40 Wychowanie fizyczne Bożena Nowak 103
10:55 - 11:40 JĘZYK ANGIELSKI Michalina Hinca 106
11:50 - 12:35 Język polski Joanna Meler 106
12:50 - 13:35 Historia Grzegorz Pstrong 106
13:45 - 14:30 RELIGIA Krystyna Kowalska 106
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
09:00 - 09:45 Zajęcia z wychowawcą Michalina Hinca 106
09:55 - 10:40 Wychowanie fizyczne Bożena Nowak 103
10:55 - 11:40 Informatyka Małgorzata Ziemba 107
11:50 - 12:35 Język polski Joanna Meler 106
12:50 - 13:35 Język polski Joanna Meler 106
13:45 - 14:30 Zajęcia rozwijające kreatywność Emilia Ciesielska 106